Saksofona specialitātes audzēknēm izcili sasniegumi nozīmīgos konkursos

Luize BravissimoNo 2018.gada 26. līdz 28.janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika XXIII Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, ko rīko biedrība Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris. Konkursā kopumā piedalījās 173 jaunie mūziķi no 55 skolām, kuru sniegumu vērtēja starptautiska žūrija. Katrs dalībnieks konkursā piedalījās ar diviem - obligāto un izvēles skaņdarbiem.
Par vienu no pārliecinošākajām konkursa laureātēm kļuva mūsu skolas interešu izglītības programmas saksofona specialitātes audzēkne Luīze Baķe, kurai žūrija piešķīra pārliecinošu 1.vietu soprāna saksofonu grupā un 2.vietu alta saksofonu grupā. Līdz ar to Luīze kopā ar citiem konkursa laureātiem ieguva arī tiesības š.g. 24.februārī Latvijas Universitātes Lielajā aulā uzstāties konkursa noslēguma koncertā BRAVO-BRAVISSIMO, spēlējot solo Latvijas Universitātes pūtēju orķestra pavadībā (diriģents Jānis Puriņš).
Mēnesi vēlāk - š.g. 1.-2.martā Daugavpilī - L.Baķe savu meistarību pierādīja vēl vienā augsta līmeņa konkursā - II Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā "Naujene WIND 2018", ko rīko Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Daugavpils novada domi. Savā vecuma grupā Luīze ieguva 1.vietu, savukārt jaunākajā grupā - 2.vieta mūsu skolas 3.saksofona klases audzēknei Elīnai Pļaviņai. Kopā ar abu talantīgo audzēkņu skolotāju Ievu Sloku ļoti priecājamies par augstajiem sasniegumiem!