Pedagogi

Mākslas nodaļas pedagogi-

Vidaga Grīnberga - absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijā grafikas nodaļas bakalauru un maģistrantūru. Carnikavas Mūzikas un mākslas skolā kopš 2013 gada. Papildus interesē animācija, ilustrācija un video māksla, piedalījusies izstādēs Latvijā, Igaunijā, Vācijā, Dānijā, Krievijā.
Pasniedz zīmēšanu, nedaudz kompozīciju, darbu materiālā.

Aija Didrihsone - absolvējusi Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu specializācijā glezniecība.  Ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijā stikla mākslas nodaļā. Piedalījusies vietēja mēroga un starptautiskās izstādēs un mākslas simpozijos (Latvijā, Dānijā, Lietuvā, Ukrainā, Zviedrijā, Itālijā).
Pasniedz veidošanu.

Jana Plankāja – absolēvjusi Rīgas Lietišķās māksla vidusskolu, Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti. Ar lielu pieredzi pedagoģijā. Piedalā plenēros, aktīvi apmeklē dažādus kursus, papildinot zināšanas. Patīk strādāt ar dažādiem materiāliem, meklējot jaunus risinājumus, mācoties pati un nododot tālāk zināšanas audzēkņiem.
Pasniedz darbs materiālā, kompozīciju.

Aldis Reicis - absolvējis Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu un Latvijas Mākslas akadēmijas monumentālās glezniecības nodaļu. Ir liela pedagoģiskā pieredze - strādājis Saldus mākslas skolā, Druvas vidusskolā, Salaspils Mūzika un mākslas skolā, Ogres valsts tehnikumā. Interesē vitrāža un monumentālie sienas gleznojumi.
Pasniedz gleznošanu, darbs materiālā.

Elīna Palma - 

Vitolds Kucins - 

Anda Lase -